Black Friday z Teufel. Przeceny na sprzęt audio

Black Friday Teufel, promocje Teufel

Jeśli szukacie solidnego sprzętu audio z okazji promocji Black Friday, a nie wiecie, po co sięgnąć, może nieznana specjalnie na polskim rynku firma Teufel okaże się Waszym wybawcą?

Przeceny sprzętu audio Teufel

Teufel jest niemieckim producentem sprzętu audio wysokiej klasy, gwarantując topową jakość, bezpośrednią sprzedaż swoich produktów (stąd ich brak w sklepach i na aukcjach) i 41-letnim doświadczeniem.

Czytaj też: Plus ma nowe smartfony 5G. Nawet LG Wing doleciał
Czytaj też: Jak działa Intel TEC na AMD Ryzen 9 5950X?
Czytaj też: Oto oficjalna wydajność RTX 3060 Ti

W Polsce założyła stosownie przygotowaną stronę dopiero przed trzema laty, ale nadal nie przebiła się do mas. Może więc czas to zmienić? W ramach promocji Black Deals, Teufel przeceniło całą masę swojego sprzętu audio już teraz, a promocje będą trwać do Cyber Monday, czyli 30 listopada.

Na stronie promocji możecie liczyć na sprzęt głównie powyżej 300 złotych, którego ceny sięgają nawet 5500 złotych za najdroższą parę kolumn Teufel Stereo L. To właśnie zresztą zestawy audio Teufel robią największe wrażenie, choć tym mniejszym sprzętom również wiele nie brakuje, o czym przekonaliśmy się w teście Teufel Cinebar Lux.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: EVGA wypuszcza karty graficzne chłodzone cieczą
Czytaj też: Zalman wypuszcza obudowę N4 – wygląd to jej największa zaleta

Do osobistego odsłuchu Teufele oferuje też głośnik Bluetooth za 299 zł oraz słuchawki nauszne i douszne. Nie czekajcie, wbijajcie na stronę!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News