Architektura Zen 3 dla procesorów Ryzen 4000 przekroczy nasze oczekiwania

AMD ujawniło, że architektura rdzenia Zen 3 nowej generacji, która będzie podstawą dla najnowszych procesorów Ryzen 4000 „Vermeer”, zaskoczy nas bez reszty.

Tak przynajmniej wniknęło z telekonferencji Deutsche Bank 2020 ze starszym wiceprezesem AMD, Forrestem Norrodem. AMD ma oczywiście udział w utrzymywaniu tego, jakie to cudowne nadchodzące produkty nie są, ale już nie raz firma dawała nam pokaz, jak architektura Zen jest niesamowicie wydajna.

Rozmowie Norrod wspomniał również, że AMD na poważnie podchodzi do swoich planów i tworzy mapę drogową procesorów nowej generacji, która jest zarówno wysokowydajna, jak i wysoce konkurencyjna na dłuższą metę. Tak jak procesory Ryzen na bazie architektury Zen i Zen 2 były świetne, tak Zen 3 przez jakiś czas będzie sercem nowej generacji procesorów AMD jako potężna architektura.

Jak stwierdził:

Zen 3, to serce naszych produktów nowej generacji, to także niesamowicie potężna architektura.

Czytaj też: Intel po cichu wypuszcza procesor Core i7-10870H

Nazywanie Zen 3 „niesamowicie” potężną architekturą tylko pokazuje, jak pewna siebie jest firma AMD ze swoim nadchodzącym rozwiązaniem na rynek. Swoją drogą, wiecie, że tak naprawdę już znamy datę premiery AMD Zen 3 i RDNA2?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News